Διαιτητές αγώνων ΕΠΣΧ 24 – 25 Φεβ. 2018-Αγώνες Γ’Εθν. 2ου Ομίλου

Γ’Εθνική 25/02/2018 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου – Καμπανιακός

ΑΕΠ Ηρακλής – Νάουσα

 

ΕΠΣΧ Σάββατο 24 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ

1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ

2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

3 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ

4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ

5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. –

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ

6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ –

ΠΕΣΧΟΥ

7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ

8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ

9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00

11 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ

12 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ

 

Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 12:00

13 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΥΡΑΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ

 

Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00

14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ

16 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ

17 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ

18 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΌΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ

19 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

20 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ

21 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ

Σάββατο 24 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00

1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ

2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ

3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ

 

Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00

4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

epshalkidikis.gr

ενημέρωση και απόpanseraikos.gr

error: Content is protected !!