ΕΠΣΧ: Διαιτητές αγώνων 7 – 8 Οκτωβρίου 2017

Σάββατο 7 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
1  ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛΑΨΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.
ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
7 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
11 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΛΑΨΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
14 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ

Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
16 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ
18 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ
19 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
20 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ
21 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
22 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
23 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
24 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
25 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΚΛΑΨΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
26 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 7 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ

Τετάρτη 11 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
9 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
epshalkidikis.gr

error: Content is protected !!